Dziś jest ostatni dzień z 'Shadowhunters United''. Seria miała trwać do końca wakacji, a niestety ten moment zbliża się już wielkimi krokami. Mam nadzieję, że seria wam się podobała, choć przyznam, że po pewnym czasie zaczęłam cierpieć na brak pytań, ale mam nadzieję, że nie było najgorzej.
Tak, więc zapraszam na ostatni post z tej serii:







