Hejka!
Wiem, że lubicie tą serię, ale ostatnio nic nie czytam, więc w ogóle nie spodziewałam się, że dodam coś takiego. Przeglądałam wersje robocze postów i okazało się, że mam niedokończony post. Byłam pewna, że już dawno to wrzucałam, ale skoro nie, to wzięłam się za niego od nowa i nareszcie przybywam. Zapraszam do rozwinięcia!



