wtorek, 20 lutego 2018

Promo ,,Lilith nadchodzi!''

Właśnie wróciłam na chatę i patrzę — nowy zwiastun. Przyznam, że szaleją z nimi, bo ostatnio sporo ich wypuszczają. Ale nie ma co narzekać, dla nas to bardzo dobrze. Najwidoczniej chcą zaspokoić nas w trakcie oczekiwania na 3 sezon, ja jednak przeciwnie przy każdym zwiastunie coraz ciężej wytrzymać mi — w końcu tak blisko do premiery, a jednak tak daleko. No, ja mam po drodze sesję, więc mi się ta droga trochę dłuży.
Tłumaczenie w rozwinięciu!

Z GŁĘBI PIEKŁA
Lilith:
Witam w Kościele Talto
NOWE ZŁO
Przygotuj się mój cudny chłopcze
POWSTANIE
Lilith:
Za jego odrodzenie
Simon:
Mamy demona do złapania.
Magnus:
To jest Lilith. Matka wszystkich demonów.
Alec:
Wszyscy są w niebezpieczeństwie!
Lilith:
Nikt nie powstrzyma mnie przed sprowadzeniem mojego syna z powrotem.

***
Zapowiada się coraz lepiej, aż naprawdę mam ochotę olać sesję.
Czy wy też tak macie, że w marcu wychodzi wiele waszych seriali, a to nowe sezony, a to nowe seriale? Niedługo będę mieć naprawdę dużo do oglądania.

+ Z mojej strony od 5 marca (jeśli wszystko zdam według planu) będzie więcej postów, ale teraz jestem kilka dni przed sesją i nie skupiam się na niczym innym. Ale jak to się zakończy wrzucę między innymi kolejne ,,Stylizacje'', ,,Inne seriale'', ,,Obiektywnym okiem'' i może nawet uda mi się naskrobać ,,Niekanoniczne parringi''. Więc chyba jest na co czekać.

13 komentarzy:

 1. Świetny zwiastun *.*
  Mam nadzieję, że serial będzie tak dobry, na jaki się zapowiada. Była by wtopa, gdyby pokazali nam tylko te najlepsze momenty, a reszta to klapa XD

  Powodzenia w szkole ;) Najbardziej chyba jestem ciekawa "Obiektywnym Okiem" xd

  W marcu wejdzie 5 sezon TO, Shadow i nowe odcinki Riverdale. Poza tym czekam na Life Science, obiecałam sobie, że znacznę jeszcze Stranger Things, The Magicans i Dark

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja po zwiastunach w Pretty Little Liars nauczyłam się, żeby nie ufać temu co pokazują nam przez 2 minuty, bo nie da się wepchnąć w tym czasie wszystkiego co schrzanią. Ten serial to idealny dowód, że świetny zwiastun nie zawsze znaczy świetny sezon. Ale mam nadzieję, że przy Shadowhunters się nie zawiedziemy.
   Teraz będą minusy serialu, więc będę mogła jak porządny polak wywalić swoje żale przy kubku kawy xD
   Też czekam na Life Sentence, zwiastun był taki przyjemny i tak mnie zachęcił, że czekam na to prawie tak bardzo jak na Shadowhunters. Ja z Riverdale jestem do tyłu, więc jakoś nie czekam.
   Ale wychodzi 2 sezon Series Of Unfortune Events i to na pewno mocna strona tego miesiąca.

   Usuń
  2. Jak dla mnie Riverdale jest strasznie naciągane i w drugim sezonie nawet postać Jugheada potrafili zniszczyć, a to głównie on i Betty mnie tam trzymają. Na szczęście już wychodzi na prostą

   Usuń
  3. Ja to oglądałam raczej z nudów, ale jakoś nie rozumiem tego zachwytu nad tym serialem. Tyle bezsensownych wątków, I ta nierealistyczna rzeczywistość gdzie szkoła robi za wybieg w Paryżu, a dzieci wrzeszczą na switch rodziców.

   Usuń
 2. Przez te zwiastuny aż trudno wytrzymać.Powodzenia z zaliczeniami.Niemogę siędoczekać Niekanonicznych Paringów. Malu jestem bardzo ciekawa twojego zdania na temat The Magicians ja już oglądam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja jeszcze nie zaczęłam, ale jak coś, to dam znać xd

   Usuń
 3. Kto tym razem będzie w "Stylizacjach 1 sezonu"? Powiedz, że Magnus. Proooszę...

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja w tym roku mam eganizmny , a jest tyle seriali do obrzejania . To prawda ze zwiastnach . Powodzenia z nauka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powodzenia z egzaminami. Wiem jaki to ból kiedy trzeba się uczyć, ale wychodzą nowe seriale.

   Usuń
  2. Dziękuję , a najgorsze w tym wszystkim ze ja tak bardzo kocham ten serial .

   Usuń

Layout by Netka Sidereum Graphics